Nieuwe kantoorinrichting als onderdeel van de rebranding bij ConnectGroep

Uitdaging

Na hun rebranding wilde ConnectGroep ook het kantoor laten aansluiten bij de nieuwe identiteit. De werkplek moest warmer aanvoelen, meer structuur bieden en ruimte creëren voor zowel focus als overleg.

Aanpak

Wij trokken hun merkverhaal door in de kantoorinrichting met een mix van de nieuwe huiskleuren, duidelijke zones en afscheiding tussen de werkplekken. Cosy corners stimuleren informeel overleg, terwijl groen en natuurlijke materialen zorgen voor extra sfeer en aankleding.

Resultaat

Een warme, gestructureerde werkomgeving die de rebranding van ConnectGroep versterkt en de dagelijkse samenwerking ondersteunt.

“Het interieur van Loff sluit naadloos aan bij onze nieuwe merkidentiteit en draagt bij aan een inspirerende en functionele werkomgeving. De ondersteuning, het advies en de opvolging van Elise waren tijdens ons parcours echt een meerwaarde.”

Kim Van den Eede, Zorg- en praktijkadministratie/Kwaliteit en opleidingsadministratie ConnectGroep

Elise Harinck - Loff Kantoorinrichting

Ook jouw rebranding doortrekken tot in de werkplek? Wij denken graag met je mee!